Public Relations w Internecie

Public Relations w Internecie

Zalew informacji jakiemu codziennie jesteśmy poddawani w telewizji, prasie i radio powoduje, że w coraz mniejszym stopniu zwracamy uwagę na przekazy reklamowe. Odpowiedzią na ten stan rzeczy jest Internet i siła przekazu jaki ze sobą niosą działania Public Relations w Internecie.

Public relations w Internecie jest jedną z najszybciej się rozwijających form komunikacji z potencjalnymi klientami. Za pomocą takich działań jak artykuły sponsorowane, notatki prasowe, rozsyłanie informacji o nowościach, produktach, ciekawych wydarzeniach do serwisów powiązanych tematycznie oraz inne działania tego typu można znacząco zwiększyć świadomość marki zarówno w Internecie jak i poza nim.

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Centrum Nowych Technologii dla 92,5% Internautów wizerunek firmy w sieci ma wpływ na to, czy skorzystają z jej usług czy też nie. Dlatego tak ważne jest przeprowadzanie wszelkich możliwych działań mogących wzmocnić wizerunek firmy w sieci.

Proponujemy Państwu przeprowadzenie długofalowych działań Public Relations w Internecie. Do każdej firmy podchodzimy indywidualnie krojąc na miarę optymalne działania Public Relations.


Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie w branży internetowej.
  • Ścisła wspołpraca z klientem zarówno przed jak i po zakończeniu projektu.
  • Tworzenie rozwiązań według najnowszych standardów i trendów.

Proszę oddzwonić...Klienci