Reklama w Internecie

Reklama w Internecie

Skuteczne zareklamowanie swoich produktów staje się coraz trudniejsze. Coraz większa ilość konkurencyjnych firm, usług, produktów znacząco zwiększa koszty reklamy, umożliwiającej faktyczny wzrost sprzedaży lub zwiększenia rozpoznawalności marki. Odpowiedzią na ten problem jest reklama w Internecie.

W przeciągu ostatnich lat jesteśmy świadkami prawdziwej rewolucji w szeroko pojętej reklamie. Wraz ze zmianami zachowań konsumentów, sposobów komunikacji zmieniła się sama reklama. Do tej pory reklama kojarzona była tylko z prasą, telewizją lub radiem. Jednak wraz z bardzo szybkim wzrostem internetu to właśnie to medium stało się najważniejszym kanałem komunikacji z potencjalnym klientem.

Proponujemy Państwu w pełni wykorzystanie potencjału Internetu jako medium reklamowego dzięki tzw. marketingowi w wyszukiwarkach - SEM. Główny cel i zaleta reklamy w wyszukiwarkach to  kierowanie reklam tylko do osób potencjalnie zainteresowanych Państwa produktem, firma, usługa i płacenie tylko za kliknięcia. Płatność następuje dopiero w momencie kliknięcia myszką w dany link reklamowy.

Takie rozwiązanie gwarantuje minimalizację kosztów oraz maksymalizację kontroli całej kampanii na każdym jej etapie. W ramach obsługi kampanii jej przebieg będzie stale monitorowany, aby wykorzystanie budżetu było jak najbardziej optymalne.

Podstawowe formy reklamy dostępne w wyszukiwarkach to boksy i linki sponsorowane rozliczane standardowo w modelu opłaty za klikniecie PPC (Pay Per Click).
Przekaz reklamowy jest emitowany jako wynik poszukiwania przez internautów określonej informacji. Reklamodawca decyduje o tym jakie pytania postawione przez internautę wyszukiwarce (frazy kluczowe) spowodują wyświetlenie się jego linku.

Dzięki reklamie w wyszukiwarkach uzyskują Państwo:

  • minimalizację kosztów poniesionych na reklamę
  • płacenie tylko za wynik - użytkownika, który znajdzie się na Państwa stronie
  • możliwość dotarcia tylko do potencjalnych klientów z danego regionu np. tylko do klientów z Olsztyna

Chcesz znacząco zredukować koszty reklamy, dotrzeć do nowych klientów skontaktuj się z nami.


Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie w branży internetowej.
  • Ścisła wspołpraca z klientem zarówno przed jak i po zakończeniu projektu.
  • Tworzenie rozwiązań według najnowszych standardów i trendów.

Proszę oddzwonić...Klienci