Strony WWW

Strony WWW

Obecnie serwis internetowy to nierzadko jeden z najważniejszych kanałów komunikacji z klientami. Dlatego tak ważne stało się tworzenie serwisów funkcjonalnych i skutecznych. Innymi słowy takich, które pozwolą w zależności od potrzeb i celu serwisu: pozyskać nowych klientów albo stworzyć nowy kanał sprzedaży swoich produktów, usług.

Zaprojektowanie serwisu internetowego w taki sposób, by kierował potencjalnych klientów to niełatwe zadanie. Nie wystarczy sprawić aby potencjalni klienci odwiedzili Twoją stronę, trzeba ich jeszcze przekonać by wykonali akcję, czyli zdecydowali się na kontakt lub dokonali zakupu danego produktu i usługi.

Według najnowszych badań prawie 60% osób postrzega firmy przez pryzmat ich stron internetowych. Dlatego to właśnie jeszcze na etapie tworzenia skutecznego serwisu internetowego należy dokładnie zdefiniować grupę docelową, haseł jakie mogą Twoi potencjalni klienci wpisywać próbując wyszukać Twoją firmę, produktu lub usługi. Tylko wtedy można zapewnić optymalne działanie serwisu.

Serwis internetowy powinien posiadać odpowiednią nawigację, wzbudzać miłe i związane z pozytywnymi cechami skojarzenia oraz budować zaufanie.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze serwisu lub jeżeli Twój serwis nie przynosi oczekiwanych efektów lub dostrzegasz w nim inne niedostatki - skontaktuj się z nami. Omówimy szczegóły i przeanalizujemy Twoje potrzeby i zaproponujemy rozwiązanie.

Wybrane realizacje

 
Visimind

Visimind Sp. z o.o.www.visimind.pl

Pekpol S.A.

Pekpol Ostrołęka S.A.www.pekpol.pl

Agro projekt

Agroprojekt Sp. z o.o.www.agroprojekt.com.pl


Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie w branży internetowej.
  • Ścisła wspołpraca z klientem zarówno przed jak i po zakończeniu projektu.
  • Tworzenie rozwiązań według najnowszych standardów i trendów.

Proszę oddzwonić...Klienci